× A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyja, hogy cookie-kat használjunk.

Álláslehetőség

Álláslehetőséggel kapcsolatban kitöltött önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje:

karrier [k] kenved.hu

Önéletrajz formanyomtatvány (kitölthető formátumban) ide kattintva letölthető

Az alábbi munkakörök esetében várjuk jelentkezését:


Villanyszerelő

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!

Operátor

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!

Minőségügyi koordinátor

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!

Anyagmozgató/targoncás

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!

Vevői kapcsolattartó

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!

Gépkezelő

Várjuk jelentkezését! Az állás betöltéséhez a követelmények illetve juttatások ismertetéséért kattintson!
Fel az oldal tetejére